Pod baczną opieką nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego nasza szkoła zorganizowała 12 grudnia IV Powiatowy Konkurs Śpiewania Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w języku obcym
W konkursie udział wzięli uczniowie z Raciąża, Lińska, Stobna, Śliwic, Żalna, SP nr 5 w Tucholi i SP nr 2 w Tucholi.
W grupie młodszej I miejsce zajęła Julia Sikorska, II miejsce Lena Balcerowska, III miejsce Kamil Kosowski oraz wyróżnienie Amelia Szrajda.
W grupie starszej I miejsce zajęła Emilia Urban, II miejsce Roksana Andrearczyk, III miejsce Amelia Szrajber oraz wyróżnienie Klaudia Szypryt.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 2 im. dra Kazimierza Karasiewicza w Tucholi.